Buy And Hold

עסקת נדל"ן לטווח בינוני -ארוך (3 שנים ומעלה על מנת ליהנות מרווחי הון) במסגרתה מאתרים נכס, משפצים ומשכירים אותו לתקופה בלתי מוגבלת של הכנסה פירותית באופן שוטף.
01

Buy and Hold – עסקת נדל"ן מניבה בה ניתן ליהנות מרווח כפול על השכרת נכס וקבלת תשואה פירותית (השכירות) ומכירה שלו לאחר מספר שנים (רווח הון)

שיטת השקעה זו מומלצת למשקיעים המעדיפים השקעה שתניב רווחים יציבים באופן פאסיבי לאורך זמן, התהליך לאחר השקעה מתחיל במציאת שוכר, ממנו תיגזר התשואה על השכירות.

אנחנו ב-Right Spot פועלים לאתר נכסים אך ורק באיזורים בעלי ביקוש גבוה עם אוכלוסיות חזקות שיוכלו להניב לך את התשואה שרצית, ברמת בטחון גבוהה, עם דיירים איכותיים שישארו בנכס לאורך שנים וישלמו באופן קבוע.

02

כך מתבצעת השקעת Buy and Hold

איתור סביבת השקעה נכונה

הסוד להצלחת השקעה מסוג Buy and Hold תלוי מאוד בסביבה בה הנכס קיים ולכן הדבר הראשון שנעשה הוא להתעניין בנכסים בשכונות עם אוכלוסיה במצב סוציו-אקונומי בינונית-גבוהה בה מתגוררים אנשים בעלי מקצועות איכותיים שיהפכו להיות השוכר המושלם (והמשלם) שלך.

2

גיבוש תכנית פעולה

לאחר שנבין את פרופיל המשקיע שלך, אנחנו נגבש תכנית פעולה ונאתר לך נכס שתפור על האופי שלך ועל הציפיות שלך מהרכישה.

3

רכישת הנכס

סך ההשקעה בנכסים להשכרה יהיה בדרך כלל סביב ה 100,000$ נכון לשוק של היום, התהליך מתבצע בליווי עורך דין, רואה חשבון וחשבון נאמנות. העברת הכספים מתבצעת אך ורק דרך חשבון הנאמנות של חברת טייטל, והנכס נרשם על שמך כאשר הוא נקי מחובות ועיקולים.

4

הכנת הנכס למגורים

להבדיל מעסקת פיקס אנד פליפ, כשמדובר בנכס למטרת שכירות ישנם מספר חוקים אמריקאיים המחייבים שיפוץ וניהול נכס ברמה מסויימת על מנת לאפשר בו מגורים. מה גם, שהשוכר ירצה שהבית יראה טוב בעיניו ולכן נשקיע בחברת שיפוץ טובה שתהפוך את פנים הנכס לאטרקטיביים בדיוק כמו החוץ.
אנחנו ב-Right Spot מאמינים שמעבר לשיפוץ הנכס והפיכתו לאטרקטיבי ומושך, הוא גם צריך לספק לך שקט ובטחון בהשקעה שלך, ולכן מעבר לשיפוץ סטנדרטי, אנחנו גם נדאג לבדוק ולחדש את כל התשתיות הנדרשות, על מנת שההשקעה שלך תהיה שקטה, ללא תקלות והוצאות תחזוקה גבוהות לאורך הדרך.

5

השכרת הנכס

מציאת שוכר מהימן ויציב כלכלית שמצד אחד ישמור על הנכס ומהצד השני לא יפספס תשלום ויאפשר לך ליהנות מתשואה רציפה עד מכירת הנכס.
התהליך כולל מספר בדיקות מקיפות לשוכרים הפוטנציאליים כגון בדיקת רקע ואשראי מקיפים כדי לוודא שהמצב הכלכלי שלהם טוב והם מסוגלים לעמוד בתשלומי השכירות החודשיים ללא בעיה, בדיקת היסטוריית השכרות כדי לוודא שבשנים האחרונות הם לא פספסו תשלומי שכירות, בדיקה עם מקום העבודה שלהם כדי לוודא שהם מבצעים את תפקידם בצורה טובה ואין כוונה לפטר אותם, ועוד. הכל כדי לספק לך את הדיירים המושלמים עבורך.

6

מכירת הנכס

החלק הזה הוא שלך בלבד. הנכס רשום על שמך בטאבו, ניתן להחזיק בו ככל העולה על רוחך!
במידה ותחליט למכור אנחנו פה בשבילך ונטפל בכל הפרטים הקטנים כמו גם נייעץ לך בכל שלב לגבי כדאיות מכירה ודברים נוספים.

03

אנחנו מתחייבים ללוות אותך בכל שלב בהשקעה

אנחנו מתחייבים ללוות אותך בכל שלב בהשקעה
לכן יצרנו תכנית ליווי אישית ספציפית להשקעה שלך. התכנית כוללת:

  • יחס אישי וצמוד לכל אורך הדרך
  • עבודה רק עם אנשי מקצוע שלנו (ללא קבלני משנה) אשר הוכיחו בפועל ולאורך זמן מומחיות בתחומם
  • סיוע בהגשת דוחות המס בארה"ב על ידי רו"ח אמריקאי מטעמנו אשר יושב בארץ
  • איתור אישי לכל משקיע
  • ללא נכסי מדף
יצירת קשר מהירה

רוצה להצטרף לחוג המשקיעים של Right Spot?

נא להשאיר פרטים ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם האפשרי