אחת ולתמיד – מה זה אומר חברת LLC?

בוודאי נתקלת במושג הזה כשחיפשת השקעות נדל"ן בארה"ב אך לא בדיוק הבנת מה המושג הזה אומר. הגיע הזמן לעשות לך סדר ולהכין אותך טוב יותר לרכישת נדל"ן מניב בפיטסבורג, ארצות הברית.
חברת llc

מזל טוב! החלטת לרכוש נכס מניב בפיטסבורג והגיע הזמן לבצע רישום לנכס הזה. מטרת הרישום היא להבטיח את הזכויות שלך מצד אחד ולטפל בבעלות והמיסוי של תקופת ההשקעה שלך בנכס.
חברת LLC (Limited Liability Company) מוגדרת בדומה לחברה בע"מ, בעלי הזכויות בה נרשמים כחברים (Members) והתקנון והזכויות בה כ-"הסכם פעילות". יש לה המון יתרונות משמעותיים שעוזרים לך לנהל את הנכסים שלך בארה"ב עם יותר ביטחון, פחות רישומים והטבות מס, כך שרכישת נכס מניב בפיטסבורג הופכת להיות פעולה קלה, יעילה ומהירה עם מינימום התעסקות מצידך. רוצה לדעת עוד? בדיוק בשביל זה פירטנו לך את המושג LLC לשפה קלה ופשוטה שתעביר לך את המידע בצורה מדויקת ונעימה.

מה מאפיין חברת LLC?

רוב הישראלים שרוכשים נדל"ן בארה"ב בוחרים להקים חברות LLC אשר מאפשרות להם להתנהל בצורה נכונה וקלה מול הרשויות בארה"ב. רגע לפני שנבין את היתרונות של חברה מהסוג הזה, נבין יחד מהם המאפיינים שמושכים ישראלים רבים להקים חברות כאלו:

  • חברת LLC מעניקה מעטפת הגנה משפטית למשקיע
  • תהליך הרישום והבעלות פשוט וגמיש יותר מסוגים אחרים של חברות
  • חברת LLC יכולה לצרף כמות שותפים בלתי מוגבלת ואין חובה על הבעלים או השותפים להיות אזרחי ארה"ב

מעבר למאפיינים הנוחים, היתרונות של חברת LLC מעניקים למשקיעים בארה"ב ראש שקט לאורך כל השקעה כפי שניתן לראות בהמשך.

יתרונות של חברת LLC

  • בדומה לחברה בע"מ בישראל, גם בחברת LLC ישנה הפרדה בין חבות החברה לבעלים שלה כך שלא ניתן לתבוע את בעלי החברה באופן אישי.
  • המיסוי על חברת LLC פועל בדומה למיסוי של יחידים ולכן אין מיסוי כפול וניתן למשוך רווחים ללא מיסוי נוסף.
  • ניתן לפתוח חברת LLC לכל נכס בנפרד, מה שמאפשר לך להיות מוגן הרבה יותר מפני תביעות
  • בעת מכירת נכס, קיים פטור מהשארת 15% מגובה המכירה אצל רשויות המס בארה"ב, עד להגשת דוחות המס בשנה העוקבת
  • במידת הצורך ניתן לשנות את הרכב בעלי החברה בקלות, ללא צורך בשינוי הרישום בטאבו האמריקאי ותשלום מיסי העברת בעלות כפועל יוצא מזה.

כשיגיע התאריך לתשלום מיסים, הם יחולו רק על החלק הספציפי של כל שותף בנכס בהתאמה מלאה לגובה ההשקעה שלו וביחס ישיר לרווחים, הוצאות וחלילה להפסדים מהנכסים. מנגנון רישום באמצעות חברת LLC הוא המומלץ ביותר מכיוון שהוא מאפשר לך גמישות גבוהה בפעילות העסקית שלך ויכולת להתייחס לכל נכס כאל חברה נפרדת.

חשוב לנו לציין שנושא המיסוי חשוב מאוד בשוק האמריקאי ולכן אנחנו ממליצים לך ליצור איתנו קשר כדי לדעת פרטים נוספים אודות חברת LLC והשקעות בארצות הברית, בפיטסבורג.

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

רוצה להרוויח מעל 10% תשואה בנדל"ן בארהב?

לחץ כאן לקבלת פרטים נוספים

יצירת קשר מהירה

רוצה להצטרף לחוג המשקיעים של Right Spot?

נא להשאיר פרטים ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם האפשרי