כל מה שצריך לדעת על השקעות נדל"ן בפיטסבורג

כדי לעזור לך להבין טוב יותר מה זה אומר השקעות נדל"ן בארה"ב בכלל והשקעות נדל"ן בפיטסבורג בפרט, יצרנו מדריך קצר ומדויק שיעניק לך ידע ומידע רלוונטיים על העולם הזה. מעבר למידע במאמר, אנו זמינים עבורך לכל שאלה ועניין וניתן ליצור איתנו קשר דרך דף צור קשר.

פיטסבורג היא אחת מהערים הבודדות בארה"ב שלא נפגעו ממשבר הסאב פריים ב-2008 ואף גדלה, התרחבה וקלטה אליה אוכלוסייה איכותית שהצמיחה את העיר והזניקה אותה קדימה. למרות הנתונים המעולים של פיטסבורג, לא הרבה ישראלים נחשפו אליה ולכן הפכנו את פיטסבורג להתמחות שלנו.

יש מספר כללי יסוד להשקעת נדל"ן בפיטסבורג שחשוב לנו לשתף אותך בהם, כדי שכשיגיע זמן סגירת העסקה יהיה לך מספיק מידע כדי לשאול את השאלות הנכונות.

כללי יסוד להשקעת נדל"ן בפיטסבורג

דוח מפקח

יש לדרוש Inspection אשר מאפשר לך להבין מהם הליקויים שנמצאו בנכס לפני השיפוץ, כך שלא יהיו לך הפתעות לאחר רכישת הנכס.

נכס Off market

הציעו לך נכס מסוים? אנחנו ממליצים לך לבדוק האם הוא כבר קיים בשוק באתרים כמו Zillow. הסיבה לכך היא שנכס שנמצא בשוק תמיד יתומחר במחיר השוק מה שהופך אותו לפחות אטרקטיבי. ההזדמנויות האמיתיות נמצאות בנכסים שלא הגיעו לשוק ואת אלה רק יזמים שנמצאים בשטח יכולים להשיג.

ארנונה

גם בארה"ב משלמים ארנונה שעלולה להיות יקרה. מומלץ לבדוק מה גובה הארנונה שהתעניינת בו כדי להעריך בדיוק את ההוצאות השוטפת של הנכס.

ציות לחוקי הבנייה

תחום הבניין בארה"ב מסודר מאוד ולכל איזור בארה"ב יש חוקי בנייה קצת שונים ולכן יש לוודא שהנכס עומד בחוקי הבנייה האלו ולקבלן ולחברת השיפוץ יש רישיונות ומסמכים כחוק. בנוסף, השיפוץ צריך להתבצע עם היתרים (פרמיטים) בהתאם לחוקי הבנייה האיזוריים כדי למנוע מצב בו השיפוץ ייעצר ויגרם סיכון גבוה להמשך ההשקעה בנכס.

איך לבחור חברת השקעות אמינה ושקופה להשקעה בנדל"ן בפיטסבורג?

ההזדמנויות הרבות בפיטסבורג זימנו אליהן חברות השקעה רבות שיציעו לך מגוון רחב של נכסים במחירים ובתנאים שונים. ההיצע הגדול עלול לבלבל משקיעים ובמיוחד משקיעים מתחילים ולכן אנחנו ממליצים לך לעבור על המדריך הבא רגע לפני בחירת חברה להשקעה בנדל"ן מניב בפיטסבורג.

השקעה של חברת ההשקעות בנכס אותו היא מציעה

אין דבר שבונה בטחון בחברת ההשקעות יותר מהשותפות איתה ברכישת הנכס. המודל של חברת השקעה הוא מאוד פשוט – החברה מתמחה בנדל"ן מניב בפיטסבורג אך אין לה מספיק משאבים כדי לרכוש את הנכסים בעצמה ולכן היא מגייסת משקיעים לנכסים בהם היא מאמינה.

חברת יזמות ולא חברת תיווך

הנכסים נמצאים במרחקים עצומים מישראל ולכן חשוב מאוד שהחברה תהיה עם שורשים מקומיים, דהיינו עובדים מטעמה שחיים בפיטסבורג ומייצגים שם את החברה מול אנשי המקצוע השונים. חברות שעובדות בשלט רחוק לא יכולות לשלוט בתהליך בצורה טובה וראויה.

פורטפוליו \ פרויקטים קודמים

חשוב לבחור חברה להשקעה בנדל"ן מניב בפיטסבורג שמנוסה בעיר פיטסבורג והשלימה פרויקטים קודמים בהצלחה. יש לדרוש מהחברה לראות מספרים ותמונות של נכסים קודמים כדי להעריך את היכולת של החברה לעמוד בהתחייבויות שלה. בנוסף, אנחנו ממליצים לך לבקש לדבר עם לקוחות עבר או לקוחות הווה של החברה כדי לקבל תמונת מצב מדויקת מאנשים שעברו ועוברים את תהליך ההשקעה עם החברה המדוברת.

יש לך שאלות נוספות? נשמח לשוחח איתך ולשתף אותך במידע שלנו. כל מה שצריך לעשות הוא להשאיר לנו פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

רוצה להרוויח מעל 10% תשואה בנדל"ן בארהב?

לחץ כאן לקבלת פרטים נוספים

יצירת קשר מהירה

רוצה להצטרף לחוג המשקיעים של Right Spot?

נא להשאיר פרטים ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם האפשרי