כל השאלות שיש לשאול לפני השקעה בנדל"ן בפיטסבורג

הניסיון שלנו בהשקעה בפיטסבורג והעבודה הצמודה שלנו עם משקיעים העלתה שאלות רבות במהלך הדרך, שחלקן העיקר חזר על עצמו ולכן החלטנו לשתף אותך בידע שיעזור לך להבין טוב יותר את שוק הנדל"ן המניב בארה"ב.

1. האם בעלי החברה משקיעים גם הם בנכסים השונים?

שאלה חשובה מאוד המצביעה על אמון שיש לחברה בנכסים שהיא משווקת. תשובה חיובית מצד החברה מעידה על שותפות אמיתית בינך המשקיע לבין החברה ומחזקת את אינטרס ההצלחה של שני הצדדים.

2. האם החברה מלווה את התהליך לכל אורכו או משמשת כמתווכת?

רוב חברות הנדל"ן המניב מתארות את עצמן כיוזמות, משביחות ומנהלות את הנכסים שברשותן כשבפועל הן מעבירות את השרביט לשותפים מקומיים ומשמשות כחברות שיווק בלבד. חברה רצינית של נדל"ן מניב בארה"ב תחזיק אנשי צוות משלה באיזורי הביקוש השונים כדי לשלוט באופן מלא בתהליך.

3. איך החברה מאתרת את הנכסים שלה?

חברות רבות בתחום משתמשות במאגרים של נכסי מדף שמחכים למשקיעים ובינתיים "צוברים אבק" ומתגלים כלא נכונים להשקעה שלך. אנחנו ברייטספוט קודם כל נגייס את סכום ההשקעה ואז נצא לאתר נכס חדש התפור בדיוק לפרופיל ההשקעה.

4. האם ניתן לקבל את דו"ח המפקח ההנדסי (Inspection)?

הדו"ח הזה מכיל את כל הליקויים שהתגלו בנכס ולכן מומלץ לבקש אותו מהחברה כדי לדעת בדיוק מה קורה בנכס וכמה יעלה לשפץ אותו.

5. מהו אחוז ההוצאות הממוצע לנכס?

כל נכס שונה מעט מהנכסים האחרים ולכן כדאי לשאול את השאלה הזו בכל נכס בו מעוניינים להשקיע. יחד עם זאת, ממוצע ההוצאות (דמי ניהול, תחזוקה ותיקונים, ביטוח, אי תפוסה, גינון וניקיון, דמי אכלוס ועוד) עומד על כ-40%.

6. האם אפשר לדבר עם לקוחות עבר בפרויקטים זהים שהסתיימו?

חברת נדל"ן מניב בארה"ב שלא תאפשר לך לדבר עם לקוחות עבר צריכה להדליק לך נורה אדומה מכיוון שיש לה מה להסתיר. שיחה עם לקוחות עבר תספק לך הצצה לדרכי הפעולה של החברה, איך היא התמודדה עם קשיים שונים וכמובן איך תהליך העבודה איתה מתבצע.

7. האם ניתן לקבל סרטונים ותמונות מפרויקטים שהסתיימו?

כדי להבין את יכולות החברה ברכישת נכס ושיפוצו לפי הטעם האמריקאי, מומלץ לבקש תמונות וסרטונים של לפני ואחרי.

8. היכן מוחזקים כספי המשקיעים?

כספי ההשקעה משמשים לאיתור הנכס, רכישתו וניהולו ולכן אין שום סיבה להעביר את הסכום ישירות לחברה לפני שאותר נכס. אצלנו ברייטספוט הכספים מוחזקים בנאמנות עד מציאת הנכס כשעורך הדין יכול לגשת לקלסרים ולנכסים של שלנו.
אנחנו מקווים שעשינו לך סדר בכל מה שקשור לנדל"ן מניב בפיטסבורג ומזמינים אותך ליצור איתנו קשר כבר עכשיו כדי שנוכל להבין איך נוכל לעזור לך להגשים את חלום ההשקעה שלך בארה"ב!

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

רוצה להרוויח מעל 10% תשואה בנדל"ן בארהב?

לחץ כאן לקבלת פרטים נוספים

יצירת קשר מהירה

רוצה להצטרף לחוג המשקיעים של Right Spot?

נא להשאיר פרטים ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם האפשרי