אודות

Right Spot מתמחה בהשקעות נדל"ן מניב בעיר פיטסבורג ומונה כיום 2 שותפים משקיעים
שמחולקים כל אחד לתחום ההתמחות שלו כדי שההשקעה שלך תהיה בידיים הנכונות

01

חברת Right Spot הוקמה מתוך מטרה לאתר השקעות חכמות לפי הדרישות והיכולות שלך.

החברה מנוהלת על ידי משקיעים בעלי ניסיון השקעות מצטבר של מעל 15 שנים כשהדבר היחידי שעומד לנגד עיננו הוא ניהול מלא של כלל השקעות החברה ולכן יש לנו זרועות איתור וניהול, קבלנים וסוכנים מטעמנו ביעדי ההשקעה כך שבכל מה שקשור להשקעות ולנכסים שלנו, אין הפתעות.

הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי בשותפות עמוקה עם כל המשקיעים שלנו ולכן אנחנו שותפים שלך לכל אורך הדרך ומשקיעים בעצמנו בכל נכס שאיתרנו. היתרון כאן ברור. אנחנו נעשה הכל כדי למצוא את הנכס הטוב ביותר, במחיר הטוב ביותר ועם פוטנציאל הרווח הגבוה ביותר מכיוון שאנחנו, בדיוק כמוך, מעוניינים למקסם את ההשקעות שלנו.

02

האנשים שעושים את ההבדל

הגיע הזמן להכיר את האנשים מאחורי Right-Spot

טל אברהם

משקיע ושותף

אחרי על איתור וניהול כלל השקעות החברה ודואג שהתשואות יפתיעו אתכם כל פעם מחדש.

דרור חזין

קשרי משקיעים ושותפים

עסק כ-15 שנים בקידום ופרסום אמנים בתעשיית המוזיקה. דרור משקיע בתחומים שונים ובשנים האחרונות מתמקד בהשקעות נדל"ן בארה"ב בדגש על פיטסבורג. דרור הוא משקיע ושותף בחברת Right Spot ואמון על קשרי המשקיעים בארץ, דרור זמין לכם 24/7 ודאוג שתמיד שתשארו בעניינים.

03

הסיפור מאחורי Right Spot

אצלנו בחברה מאמינים באנשים ולא בקורות חיים או רזומה עשיר ולכן Right Spot מורכבת משלושה שותפים שהחיים הפגישו ביניהם בדיוק בנקודות הנכונות. הכל מתחיל בדרור שניגש לבנק כדי לבקש הלוואה לטובת השקעה בעסק. הפקיד שקיבל אותו למד עם דרור ביסודי וכשהוא שמע על אפיק ההשקעה של דרור, הוא המליץ לו לחכות עם זה והכיר לו את טל השותף השני. החיבור בין דרור לטל היה מיידי ושניהם התחילו להשקיע יחד בפיטסבורג כמעט מההתחלה. לאחר שהשותפות ביניהם העמיקה, הם החליטו למסד את ההשקעות שלהם תחת קורת גג אחת וצירפו את קובי שמכיר את דרור המון שנים בזכות האהבה המשותפת שלהם לגלישת גלים. כך נוסדה Right Spot שחרטה על דגלה את ערכי השקיפות, האמינות והשותפות העמוקה עם חוג המשקיעים של Right Spot.

יצירת קשר מהירה

רוצה להצטרף לחוג המשקיעים של Right Spot?

נא להשאיר פרטים ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם האפשרי